Cudowna atmosfera w twoim domu dzięki zapachom Therme Polska

Cudowna atmosfera w twoim domu dzięki zapachom

Cudownie jest wracać do domu, gdzie od razu czujesz się swobodnie, gdzie jest dobra atmosfera i przyjemny zapach. Ten zapach i atmosfera są bardzo ważne oraz mogą uczynić dom prawdziwym, cudownie pachnącym azylem. 

Który z zapachów całkowicie Cię odpręża i pozytywnie nastraja?

Przeczytaj tutaj, jak wprowadzić przepiękny zapach i stworzyć odprężającą atmosferę w domu dzięki nowej kolekcji Therme Home.

Zapach Twojego domu może być bardzo osobisty, zapraszający, odprężający, wyciszający czy energetyzujący. Wiele zapachów przypomina nam konkretny moment lub miejsce. W zapachach Therme stosowane są specjalne składniki, a natura jest źródłem inspiracji. Możesz więc marzyć, odpoczywać czy planować we własnym otoczeniu, w swoim ulubionym miejscu, które nastraja Cię pozytywnie.


 • ❥ Jak wnieść do domu zapach i atmosferę

  Dzięki produktom Therme Home możesz zmienić swój dom w mieszkanie o bardzo ładnym zapachu i rozluźniającej atmosferze na 3 różne sposoby lub dzięki zastosowaniu wszystkich trzech jednocześnie. 

  Dzięki unikalnej kolekcji Therme Home możesz cieszyć się pięknem domowych akcesoriów i wspaniałymi perfumami ulubionej marki Therme, które będą domykać całości.

 • ❥ Ciepło i atmosfera, nastrojowy klimat, wyciszenie i uspokojenie.

  Jeśli lubisz ciepło i aksamitną atmosferę, wybierz luksusowo pachnącą świecę z naszych kolekcji. Jeśli chcesz od razu cieszyć się ulubionym zapachem w domu, zaopatrz się w luksusowe patyczki zapachowe. Rozprzestrzeniają się one w naturalny sposób tworząc cudowną atmosferę.

  Gdy chcesz cieszyć się swoim ulubionym zapachem poza domem? Chcesz zabrać ze sobą namiastkę swojego azylu? Spryskaj delikatnie pościel w hotelu, fotel w pracy czy samochodzie, służbowe ubranie. Luksusowe perfumy dla domu to Twój prywatny  kreator nastroju. 

 • ❥ Który zdrowotny zapach najbardziej Ci odpowiada?

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, zapach jest bardzo osobisty. Niektórzy ludzie wolą słodki zapach, inni wolą neutralne lub pikantne perfumy. Kolekcja Home Therme jest dostępna w 3 różnych zapachach World Spa:

  Zen White Lotus    Hammam    Saigon Pink Lotus

 • ❥ Wewnętrzny spokój i harmonia: Zen White Lotus

  Produkty Zen White Lotus mają spokojny, luksusowy zapach białego lotosu i subtelnego białego piżma. Odkrywanie wewnętrznego spokoju i harmonii ma kluczowe znaczenie dla Zen White Lotus World Spa. Stwórz tę chwilę dla siebie, we własnym środowisku i ciesz się wyrafinowanym zapachem Zen White Lotus.

 • ❥ Zwiększ swoją pewność siebie: Hammam

  Poczuj korzenny zapach orientalnego cedru i czystej oliwy z oliwek dzięki produktom Hammam. Aromat cedru był używany od wieków w celu wzmocnienia pewności siebie. Zapach inspirowany jest wschodnią łaźnią i jej odwieczną tradycją. Spraw, aby Twój dom był inspirującym i relaksującym miejscem o pikantnym zapachu Hammam.

 • ❥ Witalność i czystość: Saigon Pink Lotus

  Ciesz się słodkim, romantycznym zapachem azjatyckiego różowego lotosu i delikatnymi tonami bursztynu. Różowy kwiat lotosu, który jest centralnym elementem World Spa Saigon Pink Lotus, jest symbolem witalności i czystości. Zmień swój dom w romantyczny i czysty dom dzięki romantycznemu tropikalnemu zapachowi Saigon Pink Lotus.


thrme

Unikalna kolekcja Therme Home 

Kolekcja domowa składa się z zapachowych świec, pachnących patyczków i luksusowego sprayu do wnętrz.

Połącz produkty domowe z produktami pielęgnacyjnymi Therme aby uzyskać równe doznania zapachowe dla ciała, umysłu i domu.

Dzięki temu możesz cieszyć się i relaksować przez cały dzień z ulubionym zapachem dla własnego zdrowia.

INSPIRACJE - CUDOWNA ATMOSFERA W TWOIM DOMU DZIĘKI ZAPACHOM

TRZY PODSTAWOWE KROKI W PIELĘGNACJI CIAŁA

TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK PIERWSZY PEELING

KROK PIERWSZY

PEELING
Usuń martwe komórki naskórka i wygładź skórę.
TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK DRUGI ŻEL POD PRYSZNIC

KROK DRUGI

PRYSZNIC

Oczyść oraz odśwież skórę i poczuj pyszny zapach.

TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK TRZECI MASŁO DO CIAŁA

KROK TRZECI

PIELĘGNACJA
Nawilżaj i pielęgnuj skórę za pomocą masła do ciała.
TRZY KROKI W PIELĘGNACJI

Gdzie kupić

Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

Serwis

Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

Newsletter

Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.