Więcej szczęścia w życiu dzięki kilku podstawowym poradom z Finlandii

Więcej szczęścia w życiu dzięki kilku podstawowym poradom z Finlandii

W 2019 r. Finlandia ponownie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu 156 najbardziej szczęśliwych krajów na świecie, według raportu World Happiness Report. Za Finlandią plasują się Dania, Norwegia i Islandia, a Holandia jest na 5 miejscu, niestety przykrym faktem jest to, że nasz kraj, Polska, znajduje się w tym rankingu dopiero na 40 miejscu. W tych badaniach brane są pod uwagę między innymi uczucie wolności, uczciwości, dobrobytu, zdrowia i hojności ludzi.

Dowiedz się teraz, dlaczego Finowie są tacy szczęśliwi i uszczknij drobinkę szczęścia dla siebie.


 • ❥ Sauna sprawia, że jesteś szczęśliwa

  Sauna jest tak głęboko zakorzeniona w kulturze fińskiej, że jeśli Finowie przestaliby chodzić do sauny, poczuliby się rozbici i zagubieni. Jest to część ich stylu życia, sprawia, że są szczęśliwi. W saunie mogą się całkowicie zrelaksować i odpocząć.

  Inspiracje-porady Finn sauna

  Czy chcesz także doświadczyć tego szczęśliwego fińskiego nastroju? Pozwól sobie na odpoczynek i regularnie korzystaj z sauny. Nie musisz być nago. W większości saun w Polsce jest możliwość korzystnia z sauny w kąpielówkach lub z ręcznikiem. Jeśli jednak czujesz się tym mocno skrępowana/y pomyśl o saunie w zaciszu własnego domu (naprawdę może być malutka).

 • ❥ Zieleń daje spokój

  Myśląc o Finlandii, myślisz o krainie tysięcy jezior i rozległych lasów. Zieleń jest sercem Finów i dlatego czują się swobodnie w naturze. Zrelaksuj się przez szelest liści i zapach natury. Wybierz się choć raz w tygodniu na spacer (ale poza miasto), efekt będzie tak nieoczekiwany i narkotyzujący, że nie będziesz mogła doczekać się kolejnego weekendu. Natura oferuje spokój, odprężenie i wyciszenie.

  Zielony las - porady - inspiracje

  Korzystaj z energetyzującego spaceru po lesie wiosną, chłodzącego latem, nastrojowego jesienią i relaksującego zimą. Świeże powietrze jest dobre dla ciała i duszy oraz przyczynia się do kumulowania nowej energii oraz pobudza kreatywność.

  Dotleniona głowa sama podsunie rozwiązanie problemów.

 • ❥ Wybierz przestrzeń, odpoczynek i czas

  Żyjemy w pośpiechu i wolimy planować cały tydzień z góry. Takie planowanie może dać nam spokój ducha i poczucie nie tracenia czasu, ale także wiele niepokojów. Ponieważ to co zaplanowane, nigdy nie przebiega bez niespodzianek i zgodnie z tym jak chcieliśmy, wtedy wkradają się pośpiech i niepokój. 

  krajobraz Finlandii - inspiracje - porady

  Ciche i spokojne chwile są rzadkie, więc cieszymy się z tych krótkich momentów tak jak Finowie. Zrób miejsce w swoim pracowitym życiu na spokój, przestrzeń i czas. Przestrzeń do oddychania, czas na marzenia i spokój ducha na relaks.


Produkty Finn Sauna -  może już próbowałaś?

therme_polska_finn_sauna_zestaw

Śnij o krainie tysiąca jezior, dziewiczej przyrody i świeżego, czystego powietrza. Zanurz się w kojącej atmosferze fascynującej Finlandii i przeżyj chwilę swobody i relaksu z produktami Finn Sauna firmy THERME.

Produkty Finn Sauna wzbogacone o Anti-Pollution, pozwalają marzyć o dziewiczej naturze Skandynawii.

Ochrona przed zanieczyszczeniami ma kluczowe znaczenie dla produktów THERME Finn Sauna. Ponadto produkty są wzbogacone olejkiem eukaliptusowym i mentolem.

INSPIRACJE - WIĘCEJ SZCZĘŚCIA W ŻYCIU DZIĘKI KILKU PODSTAWOWYM PORADOM Z FINLANDII

TRZY PODSTAWOWE KROKI W PIELĘGNACJI CIAŁA

TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK PIERWSZY PEELING

KROK PIERWSZY

PEELING
Usuń martwe komórki naskórka i wygładź skórę.
TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK DRUGI ŻEL POD PRYSZNIC

KROK DRUGI

PRYSZNIC

Oczyść oraz odśwież skórę i poczuj pyszny zapach.

TRZY KROKI W PIELĘGNACJI KROK TRZECI MASŁO DO CIAŁA

KROK TRZECI

PIELĘGNACJA
Nawilżaj i pielęgnuj skórę za pomocą masła do ciała.
TRZY KROKI W PIELĘGNACJI

Gdzie kupić

Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

Serwis

Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

Newsletter

Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.