BALI FLOWER

BALI FLOWER SET ŚWIAT LECZY THERME POLSKA

 

Bali słynie nie tylko z zapierających dech w piersiach pól ryżowych i pięknych ludzi, ale także ze specjalnych rytuałów odnowy biologicznej. Na przykład typowe balijskie masaże, które pomagają w stresie, zmęczeniu i bezsenności.

Poznaj serię Bali Flower

Składniki produktów THERME Bali Flower pochodzą z naturalnych zasobów wyspy: kwiaty, zioła, ryż i oleje z balijskich roślin stanowią ważną podstawę leczniczych rytuałów Bali. Produkty z nutą wanilii, orchidei i jaśminu sprawiają że i my poczujemy się egzotycznie i wyjątkowo.

Bali została uznana za miejsce gdzie rosną najpiękniejsze kwiaty na świecie.

Przeniesiemy ten nieziemski zapach do Twojego domu.

Orchidea - okazuje się, że ekstrakt z molekuł orchidei ma moc cofania w czasie komórek skóry. To rewolucyjny przełom w dziedzinie produktów przeciwzmarszczkowych. Mikroelementy zawarte w wyciągu z tej rośliny wspomagają też proces wiązania wody w komórkach i regulują syntezę kolagenu (odpowiedzialnego za gładkość i jędrność skóry).

Słodka wanilia - bardzo skutecznie nawilża i wygładza skórę. Ma właściwości regenerujące i kojące podrażnienia. Zawartości witaminy E doskonale sprawdza się przy pielęgnacji przesuszonej i szorstkiej skóry.

Ekstrakt z jaśminu - yasameen ( z perskiego - Dar od Boga) działa relaksująco i uspokajająco, pomaga łagodzić oparzenia, np. słoneczne, a także zapalenia skóry i wszelkie infekcje.

Podobno właśnie przy pomocy jaśminu, Kleopatra uwiodła Antoniusza. Jego kwiaty mają wiele różnych właściwości, które razem sprawiają, że czujesz się wyjątkowo i kobieco, wprost nie można Ci się oprzeć.

Jaśmin ma również właściwości uspokajające i odprężające. Wdychając zapach jaśminu wysyłamy sygnały do części mózgu odpowiedzialnej za emocje. Dzięki temu jest to świetny, naturalny sposób radzenia sobie ze stresem, depresją i przemęczeniem.

Olej sojowy - bogaty witaminowy eliksir młodości, mający wyjątkowe właściwości przeciwrodnikowe. Zmniejsza przebarwienia skóry, poprawia skutecznie elastyczność i jędrność skóry.

Olej i mleko ryżowe - z łusek ryżu otrzymywany jest olej, który jest niezwykle cennym źródłem witamin i minerałów. wspomagają jej regenerację oraz zwiększa produkcję kolagenu w skórze. Polecany jest do pielęgnacji skóry suchej oraz ze skłonnościami do przebarwień. Ekstrakt ryżowy wykazuje też działanie kojące i przeciwzapalne.


Więcej o leczniczych działaniach składników Bali Flower poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA BALI FLOWER

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.