FINN SAUNA

FINN SAUNA ŚWIAT LECZY SET THERME POLSKA FOR LAWELL

Śnij o krainie tysiąca jezior, dziewiczej przyrody i świeżego, czystego powietrza. Zanurz się w kojącej atmosferze fascynującej Finlandii i przeżyj chwilę swobody i relaksu z produktami Finn Sauna firmy THERME.

Produkty Finn Sauna wzbogacone o Anti-Pollution, pozwalają marzyć o dziewiczej naturze Skandynawii. Ochrona przed zanieczyszczeniami ma kluczowe znaczenie dla produktów THERME Finn Sauna. Ponad to produkty są wzbogacone olejkiem eukaliptusowym i mentolem.

Poznaj serię Finn Sauna

Mentol - ma właściwości : odświeżające,antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwzapalne i ściągające, przeciwłupieżowe i tonizujące.

Eukaliptus - ma właściwości: przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i przeciwwirusowe.


W zestawie mentol i eukaliptus - wpływają pozytywnie na układ nerwowy łagodzą stres, działają uspokajająco, odprężająco oraz ułatwiają zasypianie.


Anti-Pollution - specjalnie dodany składnik chroniący przed zanieczyszczeniami działa jak druga skóra. Tworzy film na skórze który pozwala oddychać, ale chroni ją przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV i zanieczyszczenie powietrza.

Ta wyjątkowa kombinacja Anty-Pollution i orzeźwiającej mocy eukaliptusa i mentolu zabierze Cię do fascynującej i czystej Finlandii.

Więcej o leczniczych działaniach składników Finn Sauna poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA FINN SAUNA

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.