LOMI LOMI

therme polska świat leczy Lomi Lomi set for LaWell

 

Masaż Lomi Lomi to popularny zabieg w świecie odnowy biologicznej, który pierwotnie wykonywany był tylko na Hawajach. Wyobraź sobie siebie w hawajskiej atmosferze i ciesz się cudownym zapachem tropikalnego kokosa.

Poznaj serię Lomi Lomi

Źródło tego światowego lekarstwa można znaleźć na Hawajach i na wyspach Tahitian, które są oazą pełną pięknych kwiatów, owoców i cudownych zapachów.

 

Kokos i łagodny słodki zapach „nieśmiertelnego” kwiatu Frangipani stanowią podstawę niebiańskich rozpieszczających produktów Lomi Lomi.

Ekstrakt i olej kokosowy - czyli kosmetyk doskonały. Utrzymuje skórę w świetnej kondycji, jest naturalny i pięknie pachnie. Pomaga zregenerować skórę, uporać się z przebarwieniami i plamami, a także usunąć martwy, łuszczący się naskórek. Olej kokosowy - remedium dla cery suchej, trądzikowej, zmęczonej i wiotkiej.

Frangipani inaczej Plumeria - urzekająca, słodka, lekko migdałowa woń. Jej uwodzicielski aromat to cały wachlarz najpiękniejszych zapachów świata: delikatny, owocowy, brzoskwiniowy, i kremowy na kanwie delikatnego aromatu podobnego do gardenii tahitańskiej. Ekstrakt to lek na wszelkie niedoskonałości skory.

Więcej o leczniczych działaniach składników Lomi Lomi poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA LOMI LOMI

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.