MARRAKESH

MARRAKESH SET ŚWIAT LECZY THERME POLSKA

THERME przenosi sekrety urody marokańskich kobiet do Polski. Odpręż skórę płynnym złotem: arganowym i migdałowym.


Poznaj serię Marrakesh

Olej arganowy jest od stuleci szeroko stosowanym olejem do pielęgnacji skóry. Berberyjskie kobiety są wiernymi wielbicielkami tego olejku, który odżywia, chroni i koi skórę.

Oprócz oleju arganowego również olejek migdałowy jest szeroko stosowany w Maroku. Ten łagodny olejek o orzechowym zapachu nie jest tłusty na skórze, a jednak skutecznie ją odżywia, szczególnie suchą skórę.

Rozkoszuj się aksamitną skórą dzięki płynnemu arganowemu i migdałowemu złotu.

Olejek arganowy - płynne złoto Maroka, pomaga w walce ze świeżo powstałymi rozstępami. Ceniony ze względu na zawarte w nim antyoksydanty oraz witaminę E, przez co skutecznie spowalnia procesy starzenia się. Regeneruje naskórek i odbudowuje płaszcz hydro-lipidowy. 

Olejek migdałowy - działa odżywczo, usprawnia odnowę naskórka, rozjaśnia go, chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Jest naturalnym emolientem. Olejek migdałowy można nazwać drugą skórą - jego skład i właściwości są bardzo podobne do naturalnej powłoki skóry. Olej ze słodkich migdałów zawiera koktajl mineralno-witaminowy, który odżywia i nawilża Twoją skórę.


Więcej o leczniczych działaniach składników Marrakesh poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA MARRAKESH

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.