THALASSO

therme polska świat leczy thalasso for LaWell produkt set

 

Ocean Atlantycki i Morze Martwe są bogatymi źródłami minerałów i alg morskich. Produkty Thalasso ożywiają ciało, umysł oraz oczyszczają i naprawiają skórę.

Poznaj serię Thalasso

Te ważne składniki odżywcze dla skóry mogą w znacznym stopniu przyczynić się do utrzymania dobrego zdrowia, poprawy jego jakości i witalności ciała.

Algi morskie i minerały stymulują krążenie krwi, co oznacza, że toksyny są szybko usuwane z organizmu.

Produkty  THERME Thalasso rewitalizują ciało i wyciszają umysł.

Algi - chlorella, spirulina - jest w nich niemal wszystko to, czego potrzebuje nasz organizm. W kosmetyce mają zastosowanie pobudzające regenerację naskórka, działają przeciwutleniająco, uszczelniają ściany naczyń krwionośnych (zapobiega to nie tylko trwałemu rozszerzaniu się naczynek (tworzeniu się tzw. pajączków), ale także powstawaniu obrzęków, zastojów limfatycznych, cellulitu). Regenerują ją, nawilżają i opóźniają proces starzenia. 

Minerały - zawierają ponad 100 pierwiastków w dużym stężeniu. Kosmetyki z ich zawartością przyczyniają się do odbudowy mineralnej komórek, a co za tym idzie, do regeneracji skóry oraz przydania jej zdrowego i młodego wyglądu.

W prosty sposób wchłaniają się przez naszą skórę, tonizując ją i odżywiając. Minerały energetyzują skórę, przywracają jej naturalny blask, ale przede wszystkim zatrzymują cenną wodę i zapobiegają nieprzyjemnemu uczuciu ściągnięcia. Dzięki nim skóra staje się nawilżona, gładka w dotyku i odżywiona. 

Morze jest niczym luksusowy gabinet kosmetyczny pełen różnorodnych składników, które służą kobiecej urodzie, przywracając jej świeżość i blask.

Więcej o leczniczych działaniach składników Thalasso poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA THALASSO

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.