Produkty Zen White Lotus odżywiają, koją i rozpieszczają ciało pogodnym, inspirującym i egzotycznym zapachem białego lotosu.

Zen to japońska forma buddyzmu, oznaczająca też tworzenie wewnętrznego spokoju. Biały lotos to piękny i relaksujący kwiat, symbolizujący duchową czystość, równowagę i spokój.

Poznaj serię Zen White Lotus

Produkty THERME Zen White Lotus na bazie wyciągu z jedwabiu i soi odżywiają, zmiękczają i rozpieszczają ciało.
Niewiarygodnie luksusowy zapach doda Tobie pewności siebie utrzymując się na skórze cały dzień.
Twoje odczucie z Zen White Lotus firmy Therme będzie rzeczywiście porównywalne z otuleniem się jedwabnym, aromatycznym szalem.

 

Jedwab - zawiera fibroinę która wykazuje silną zdolność wiązania i zatrzymywania wody – nawet 30 razy więcej, w odniesieniu do swojej jednostki wagowej. Stąd jej właściwości nawilżające, oraz zapobiegające naskórkowej utracie wilgoci. Fibroina nie jest pochłaniana w głąb skóry, lecz tworzy na jej powierzchni warstwę ochronną, zabezpieczającą ją przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Zawiera też serycynę, zwaną inaczej klejem jedwabnym, zespala włókna fibroinowe i jest naturalną substancją nawilżającą. Warstwa, którą tworzy na skórze charakteryzuje się dużą przepuszczalnością. Powoduje, że staje się ona aksamitnie miękka, jednocześnie pozwalając jej swobodnie oddychać. Serycyna wykazuje ponadto znaczne właściwości wygładzające, dzięki czemu zmniejsza nieregularności skóry

Soja - bogaty witaminowy eliksir młodości, mający wyjątkowe właściwości przeciwrodnikowe. Zmniejsza przebarwienia skóry, poprawia skutecznie elastyczność i jędrność skóry.

Olej makadamia - wykazuje zbawienny wpływ na spowolnienie procesów starzenia. Utrzymuje nawilżenie i elastyczność skóry, poprawiając jej kondycję. W raz z upływem lat ilość kwasu oleopalmitynowego maleje, a jego niedobór można uzupełnić stosując olej z makadamii. Obecności kwasów omega 3 i omega 6 wspomaga regenerację skóry.

Więcej o leczniczych działaniach składników Zen White Lotus poczytasz w opisie każdego produktu tej serii

SERIA ZEN WHITE LOTUS

Nasze serie:

  NASZE SERIE

  Gdzie kupić

  Zobacz tutaj przegląd wszystkich naszych punktów sprzedaży.

  Serwis

  Masz jakiekolwiek pytania? Nic łatwiejszego, skontaktuj się z nami.

  Newsletter

  Porady jak dbać o urodę oraz blogi z zakresu odnowy biologicznej.